Od ponad 110 lat jest firmą specjalizującą się w produkcji i sprzedaży napędów elektrycznych.

Nasze działania obejmują doradztwo i sprzedaż, naprawy, konserwację i produkcję motoreduktorów, silników, przekładni oraz układów hamulcowych.

Steinlen jest autoryzowanym warsztatem Bauer od ponad 60 lat.
Mamy około 28.000 różnych artykułów, w sumie około 4 milionów pojedynczych części.

Nasza szeroka gama części zamiennych i komponentów na magazynie jest dla naszych partnerów najważniejsza, ponieważ pozwala na szybką reakcję.

Siedziba naszej firmy-matki

Ehlbeek 21
D-30938 Burgwedel
Telefon: +49 5139 8070-0
Prezes zarządu: Dipl.-Ing. Axel Brinkmann Założona w 1927 roku firma Bauer Gear Motor rozrosła się globalnie, stając się źródłem wysokiej jakości niezawodnych motoreduktorów.

Szeroki asortyment produktów Bauer obejmuje motoreduktory ślimakowe, walcowe, kątowe, aseptyczne, stożkowe w wielu wykonaniach.

Rozwiązania inżynieryjne Bauera można znaleźć na wielu kluczowych rynkach, takich jak żywność i napoje, energia, ścieki,  kruszywa, metale i obróbka materiałów w takich zastosowaniach, jak systemy przenośników do mycia, walcarki, systemy jednoszynowe i przenośniki podwieszane, zagęszczacze osadu, dźwigi, wentylatory i dmuchawy oraz turbiny

Siedziba naszego partnera:

Eberhard-Bauer-Straße 37
73734 Esslingen – Germany 
www.bauergears.com


 

 

 

 

 

 

 

Siedziba naszego kolejnego partnera znajduje się w Villingen (Niemcy), która ma również zakłady produkcyjne i filie w Wielkiej Brytanii, Chinach, Włoszech
i Aerzen (Niemcy), jak również licznych przedstawicieli handlowych na całym świecie.

Od dawna marka BINDER kładzie nacisk pod pomyślny rozwój przemysłowych systemów napędowych. W 1911 Wilhelm Binder założył swoją firmę i rozpoczął na początku lat dwudziestych XX wieku rozwój i produkcję komponentów elektromagnetycznych. W 1997 r.
Firma została przejęta przez holenderską grupę Schuttersveld N.V. – dziś Kendrion N.V.

magneta GmbH & Co. KG należy do Grupy Kendrion od 2010 roku. Jako obecna firma Kendrion (Aerzen) GmbH, innowacyjna firma nadal rozwija i produkuje elektromagnetyczne sprzęgła i hamulce, a także sprzęgła magnetyczne i hamulce w swoim zakładzie w Aerzen .

Siedziba:

Kendrion (Villingen) GmbH
Industrial Drive Systems
Wilhelm-Binder-Strasse 4-6
78048 Villingen-Schwenningen
Germany


Coremo Ocmea wywodzi się z długiej tradycji w produkcji hamulców i sprzęgieł do zastosowań przemysłowych, morskich, naftowych, gazowych, energetycznych i rozrywkowych. Mocne strony firmy Coremo zawsze pokrywały się z precyzyjnym, dostosowanym do potrzeb projektem, ciągłą innowacyjnością produktów i jakością komponentów. To spowodowało, że firma z Assago – tam, gdzie została założona w 1960 r. – rozszerzyła swoją działalność na cały świat: w Europie, Amerykach, Azji i Oceanii, gdzie eksportuje 50% produkcji.

Centrum Coremo znajduje się w obrębie 5000 metrów kwadratowych swojej siedziby w Assago w Mediolanie, gdzie wszystkie produkty są montowane i testowane, odbywają się kluczowe procesy obróbki i odbywają się niezbędne procedury certyfikacji, zgodnie z Systemem Jakości ISO 9001 zaktualizowany do Vision 2000 w 2002 roku.

Pełne pokrycie zastosowań przemysłowych w zakresie zespołów hamulcowych i sprzęgłowych doprowadziło do wyboru firmy do prestiżowych instalacji, takich jak te znajdujące się na pokładzie Queen Mary II, trzeciego co do wielkości statku wycieczkowego na świecie, oraz w Mediolańskim Teatrze La Scala, jednym z najważniejszych na całym obwodzie koncertowym i operowym.

Siedziba:

Coremo Ocmea S.p.A.
Via Galilei, 12
20090 Assago (MI)
Italy